KONYA
ILGIN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MESLEKİ GELİŞİMDE GELECEĞİN SINIFLARI ÖĞRETMEN EĞİTİMİ KURA SONUCU
Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından kaymakamlığımız öncülüğünde hazırladığımız Ilgın, Eğitimde Dönüşüme Start Veriyor projemiz kapsamında Mesleki gelişimde Geleceğin Sınıfları Öğretmen Eğitimi alacak öğretmenlerimiz kura neticesinde belirlenmiştir.
Eğitim yeri ile ilgili bilgi daha sonra web sitemizde yayınlanacaktır.
ASİL LİSTE
Sıra No | Adı Soyadı | Branş | Kurum |
1 | NAZMİYE DOGRUBAS | MATEMATİK | FAKI YAPI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
2 | GİZEM UTKU | REHBERLİK | FAKI YAPI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
3 | AYSE ZENGİN | İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ | TOKİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
4 | MUSTAFA DEĞERLİ | MATEMATİK | TOKİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
5 | RAMAZAN AŞKIN | DİN KÜLTÜRÜ VE A,B, | TOKİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
6 | FEYZULLAH ÖZDEMİR | MUHASEBE-FİNANSMAN | TOKİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
7 | NİLÜFER KURT | PDR | ŞEHİT B, HARUN ÇOBAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
8 | HÜLYA NARMAN | ELEKTRONİK | ŞEHİT B, HARUN ÇOBAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
9 | GÜLFER TAŞKIN | İNGİLİZCE | ŞEHİT B, HARUN ÇOBAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
10 | AZİZE KAPLAN | DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ | ŞEHİT B, HARUN ÇOBAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
11 | ESRA DASDEMİR | TÜRK DİLİ VE EDEBİYATİ | ŞEHİT B, HARUN ÇOBAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ |
12 | HÜSEYİN YUVAKGİL | SINIF ÖĞRETMENİ | İNÖNÜ İLKOKULU |
13 | FİKRET KOCA | İNGİLİZCE | ŞEHİT BEKİR ŞENYİĞİT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ |
14 | GÖZDE EĞERCİ | REHBERLİK | ÖMER EGE MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ |
15 | FURKAN GÜLMEZ | TEKNOLOJİ VE TASARIM | CANSU ŞİMŞEK ORTAOKULU |
16 | GÜLSÜM ŞİRİN KEMERLİ | İNGİLİZCE | ŞEHİT SELAM KEMER ANADOLU LİSESİ |
17 | SEVİM KARAKAYA | İLKÖĞRETİM MATEMATİK | YUKARIÇİĞİL MUSTAFA ÇETİN İMAM HATİP ORTAOKULU |
18 | DURMUŞ ALİ ÇAYIRCI | SINIF ÖĞRETMENİ | 100, YIL İLKOKULU |
19 | ERDAL YAYLIOĞLU | SINIF ÖĞRETMENİ | ŞEHİT İRFAN YAYLA İLKOKULU |
20 | MUSTAFA KAYAK | SINIF ÖĞRETMENİ | İNÖNÜ İLKOKULU |
YEDEK LİSTE | |||
25 | İSMAİL TOSUN | BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ | ARGITHANI ATATÜRK ORTAOKULU |
22 | AHMET EMİN ÖZ | MATEMATİK | 75, YIL CUMHURİYET ORTAOKULU |
23 | SİNAN AKSOY | OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ | ÇİĞİL KAZIM KARABEKİR İLKOKULU |
24 | MEVLÜDE ADIGÜZEL | OKULA ÖNCESİ ÖGRETMENİ | 100, YIL İLKOKULU |
21 | HALİS SİPAHİ | BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ | ŞEHİT SELAM KEMER ANADOLU LİSESİ |